Eramute ehitus


Warning: Illegal offset type in isset or empty in /data01/virt94859/domeenid/www.lrt.ee/htdocs/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/classes/core-abstract-classes/class-wpml-element-translation.php on line 247

Warning: Illegal offset type in isset or empty in /data01/virt94859/domeenid/www.lrt.ee/htdocs/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/classes/core-abstract-classes/class-wpml-element-translation.php on line 257

Warning: Illegal offset type in /data01/virt94859/domeenid/www.lrt.ee/htdocs/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/classes/core-abstract-classes/class-wpml-element-translation.php on line 258

Warning: Illegal offset type in isset or empty in /data01/virt94859/domeenid/www.lrt.ee/htdocs/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/classes/core-abstract-classes/class-wpml-element-translation.php on line 262
Kui olete otsustanud ehitada endale unistuste kodu või renoveerida olemasolevat ning vajate selleks kogemustega eksperte siis olete õiges kohas, meie suudame teid aidata!

Meie meeskonnas töötavad diplomeeritud ehitusinsenerid, eelarvestajad, objektijuhid, projektijuhid, kes kõik annavad oma panuse, et kavandatavad tööd saaks õigeaegselt, kvaliteetselt ning, mis peamine, vastavalt koostatud eelarvele teostatud.

„Võtmed kätte“ täislahendus sisaldab kõiki maja valmimiseks teostatavaid töid.

Sellesse loetellu kuuluvad üldjuhul vundamenditööd, müüritööd, puusepatööd, sisekommunikatsioonitööd, katusetööd, viimistlustööd ning veel hulk töid, mis on vajalikud tervikliku eramu valmimiseks.

Valides täisteenuse on tellijal võimalus tegeleda sellega, mida tema kõige paremini oskab ja armastab ning jätta oma uue kodu rajamine asjatundjate kätesse.

 

Miks meid eelistatakse

Kogemus

Oleme juriidiliselt küll noor ettevõte, kuid meie meeskond on teenindanud nii era- kui ka ärisektori kliente juba üle 10 aasta.

Personaalsus

Töötame koostöös tellijaga rahulolu nimel algusest lõpuni – omame kõrgel tasemel oskusteavet ja mitmekülgseid praktilisi oskusi. Oskame teie vajadusi mõista ning võtame alati vastutuse nii enda kui ka kliendi ees.

Kvaliteet

Klientide rahulolu on meile kõige olulisem, mistõttu paneme suurt rõhku kõrgetele kvaliteedistandarditele. Suhtluses, asjaajamises ja muidugi ka objektil.